Selma Dolk- Chefredaktör 

  • selma.dolk@globala.se


Hedvig Aarts – Chefredaktör & Ansvarig utgivare

  • hedvig.aarts@globala.se

Alva Ekstam – Kulturredaktör

  • alva.ekstam@globala.se

Puma Dolores Larsson – Kulturredaktör

  • puma.dolores.larsson@globala.se

Sofia Engström – PR-ansvarig

  • sofia.engstrom@globala.se

Finn Tobon Zuniga Hall- Layoutansvarig & Bildredaktör

  • finn.tobon.zuniga.hall@globala.se

Julia Thoäng – Nöjesredaktör

  • julia.thoang@globala.se

Ida Sanchez Hillborg – Ekonomiansvarig & Politisk redaktör

  • ida.sanchez.hillborg@globala.se

Lämna ett svar